Jaká pánská mikina bude slušet právě vám?

Pánská mikina je stále oblíbenějším pojmem, o který se začíná zajímat čím dál více mužů napříč všemi věkovými hranicemi. Ono se vlastně ani není čemu divit – mikiny jsou pohodlné, slušivé, praktické a univerzální. Pokud přemýšlíte nad pořízením pánské mikiny, je pravděpodobné, že si pohráváte s otázkou, jaká mikina bude slušet právě vám?!

Věk není jen číslo

Ačkoli se často říká, že věk je jen číslo, v případě výběru mikiny to tak úplně neplatí. Přeci jen by se měl každý muž ohlížet na číslo zmíněné na občance, protože mu může při výběru hodně napovědět. Je logické, že muži středního věku asi neunosí křiklavé mikiny s drzým nápisem, co myslíte?

Příležitost hraje důležitou roli

Dalším vodítkem, podle kterého se dá poměrně hravě pánská mikina vybrat, je příležitost, kam ji budete nosit. Pokud hledáte kousek, ve kterém si vyrazíte s přáteli ven nebo ve kterém strávíte odpoledne u televize, pak si můžete dovolit vybrat i výraznější a extravagantnější kousek. Naopak do práce se hodí spíše mikina tlumenějších barev bez výrazného potisku nebo nápisu.

Nezapomínejte na praktickou část

Mikina je velice oblíbený kousek, který nabízí vysoký komfort, ovšem i tady je potřeba brát v potaz praktickou stránku věci. Co třeba rozhodnutí, zda bude mít mikina kapuci nebo nebude? Nebo zda se bude přetahovat přes hlavu, nebo rozepínat na zip? V tomto případě záleží nejen na vašich preferencích, ale i na tom, kam si v mikině vyrazíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *