Pánská mikina XXL – se zipem, kapucí, potiskem. Vybere si každý!

Nosíte rádi mikiny? Oblíbili jste si je pro jejich nesmírné pohodlí? V tom případě jste tady správně! Zvláště pak v případě, kdy jsou vaším cílem XXL pánské mikiny, které nabízí opravdu dostatek komfortu i zajímavý styl.

Nevypadá pánská mikina XXL jako pytel?Mikina XXL s potiskem

To rozhodně ne! Ačkoli je pánská mikina XXL jednou z největších velikostí, které si mohou muži na módním trhu pořídit, určitě se nemusíte bát, že byste v ní vypadali jako v nevzhledném pytli. I tyto mikiny mají šmrnc, líbivé barvy nebo potisky či nápisy, kterými jistě upoutají vaši pozornost.

Se zipem nebo bez

Stejně jako mikina kterékoli jiné velikosti, je i pánská mikina XXL k dostání v mnoha provedeních. Záleží jen na vás, jestli dáte přednost mikině se zipem, která je hojně vyhledávaná pro jednoduché oblékání/svlékání, nebo se rozhodnete pro model bez zipu, jež se přetahuje přes hlavu.

S potiskem nebo bez?

Mnoho lidí si myslí, že pánské mikiny XXL by neměly mít výrazné barvy, natož pak třeba nějaký obrázek nebo výrazný potisk. Důvodem k jejich názoru je přesvědčení, že by tak na sebe dotyčný přitahoval pozornost, což by mu nemuselo být po chuti. A víte co? Je to blbost! I mikiny s označením XXL seženete v zajímavých a výrazných barvách, stejně jako si můžete pořídit model, který bude mít viditelný nebo třeba i extravagantní potisk.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *