Pánská mikina s kapucí bude slušet každému muži

Jestli by něco žádnému muži nemělo chybět v jeho šatní skříni, pak je to pánská mikina s kapucí. Ta totiž dokáže zalichotit úplně každému muži, bez ohledu na jeho věk a představuje tak univerzální a vysoce praktický kousek, na který se můžete spolehnout při mnoha příležitostech. Pokud ještě mikinu s kapucí nemáte, pak je ten správný čas tento malý módní prohřešek napravit!

Záleží jen na vás, jakou si vyberetePánská mikina - Assassin

Pohráváte si s myšlenkou, že byste si udělali radost a pořídili si novou mikinu? Pak možná nevíte, jakým směrem se při výběru vydat. Je pravda, že na trhu je k dostání doslova nepřeberné množství pánských mikin, které se liší barvou, materiálem, střihem, velikostí či způsobem, kterým se oblékají. Konečné rozhodnutí je samozřejmě jen na vás.

Přes hlavu nebo na zip?

Pánská mikina s kapucí má nejčastěji dvojí provedení: buď se zapíná na klasický zip, nebo žádný zip nemá a přetahuje se přes hlavu. Pak jsou tu ještě mikiny, které mají jen malý zip sloužící k rozepnutí mikiny u krku, i tyto mikiny se ale oblékají tak, že je přetáhnete přes hlavu. Volba může být zohledněna nejen vaším vkusem či preferencemi, ale i pohodlím.

V čem je pánská mikina s kapucí fajn?

Přítomnost kapuce oceníte například tehdy, kdy si vyrazíte do města nebo kamkoli jinam a začne pršet. Kapuce vás ochrání před zmoknutím, než si najdete vhodné útočiště. Pro někoho je kapuce příjemným estetickým prvkem, bez kterého by si mikinu snad ani neuměl představit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *