Pánská mikina nadměrné velikosti pro statnější muže

I když možná máte pár kilo navíc, rozhodně to neznamená, že se nemůžete oblékat pohodlně a stylově zároveň. Chce to jen zapojit trochu selského rozumu a najít pro sebe takové oblečení, které v sobě šikovně kombinuje nejen komfort, ale i přitažlivý design. Jestliže jste trochu při těle nebo je vaše postava zkrátka jen objemnější, je pánská mikina nadměrné velikosti přesně to, co potřebujete.

Neschovávejte se za nevzhledné pytlePánská mikina - Lion

Kdo není spokojený se svou postavou, často se snaží přebytečná kila a svoje mindráky schovat za nevzhledné oblečení, které je zpravidla i o několik čísel větší. Mnozí takovým kouskům přezdívají pytle, protože prostě nevypadají pěkně a slušivě už vůbec. Ani vy se nemusíte schovávat za oblečení, které je vám zbytečně velké. Pánská mikina nadměrné velikosti vám bude slušet i přesto, že zrovna nemáte postavu modela.

Barvy, které ubírají kila

Pokud přeci jen máte strach, že vám ani pánská mikina nadměrné velikosti ke spokojenosti nepomůže a vy se v ní i přesto budete cítit jako jedna velká koule, vybírejte si mezi odstíny, které mají tu vlastnost, že dokážou maskovat kila. Ideální volbou je třeba černá mikina, protože právě černá opticky pomáhá postavě zhubnout.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *