Pánská červená mikina aneb červená není jen pro ženy!

Také patříte k lidem, kteří si myslí, že červená patří jen ženám? V tom případě nám dovolte, abychom vám trochu otevřeli oči a přiměli vás tento názor změnit! Už dávno totiž odzvonilo dobám, kdy se barvy rozlišovaly na ryze ženské a mužské. V současné době proto můžeme vídat muže v červených a ženy v modrých mikinách. A věřte nebo ne – má to svoje výhody!

Červená je barva vášněPánská stylová mikina - Laurent

Červená je odjakživa považována za barvu vášně, lásky a smyslnosti. Možná právě díky tomu byla dříve přisuzována spíše něžnějšímu pohlaví. V současné době je to ale jinak a pánská červená mikina tak může zdobit i vaši šatní skříň. Divili byste se, kolika mužům sluší. Stačí jen vědět, jak ji správně nosit a s čím ji kombinovat.

Jak nosit červenou mikinu?

Hlavně hrdě! Vždyť se není za co stydět. Pánská červená mikina opravdu není důvodem k tomu, abyste na ulici kráčeli s hlavou potupně skloněnou k zemi. Ba naopak tím ukážete, že se nebojíte odlišit. Červená si velmi dobře rozumí například s černou, bílou, hnědou a tmavě modrou. Proto se k ní nebojte obléknout tmavé džíny nebo třeba hnědé tepláky.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *