Mikiny pánské už dávno nejsou pouze volnočasovým outfitem!

Když se řekne mikina, většina lidí si představí kousek vhodný tak akorát na povalování se doma na gauči. Pravda je ale taková, že dávno odzvonilo dobám, kdy byly mikiny pánské považovány ryze za volnočasový outfit, ve kterém si muži mohli vyrazit maximálně někam za sportem. Dnes se dají mikiny nosit prakticky kamkoli a mužům úžasně sluší.

Mikiny pánské a současné trendyMikina s kapucou

Mikinu lze v roce 2018, tedy v dnešní době považovat za neodmyslitelný kousek pánského šatníku. Vzhledem k tomu, že pohodlnou mikinu unosíte prakticky kamkoli – vyjma samozřejmě společenských událostí, kde je přeci jen určitá povinnost dodržet jakýsi dress code – neměla by v šatní skříni žádnému muži chybět. Na trhu jich je k dostání hned několik: mikiny pánské s kapucí i bez kapuce, na zip nebo bez zipu, s potiskem či s jednoduchým designem, černé, modré, zelené, červené, bílé nebo kombinující hned několik barevných odstínů. Určitě tak je z čeho vybírat!

Kam všude ji unosíte?

Najdete-li pohodlnou mikinu, která vám navíc bude i slušet, získáte věrného parťáka, kterého budete chtít nosit zkrátka všude. V mikině můžete sportovat, vyrazit si s kamarády na koncert, vydat se na túru po horách. Stejně tak v ní můžete strávit nedělní odpoledne doma u televize, posedět s přáteli u sklenky dobrého pití nebo jít nakupovat.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *