Kdy se vám bude hodit pánská mikina na zip?

Přemýšlíte o koupi nové mikiny a stojíte před jedním z velmi častých dilema: mám si pořídit mikinu na zip nebo je lepší mikina, která se přetahuje přes hlavu? Nebojte se, podobnou otázku řeší většina lidí, takže v tom určitě nejste sami. Dovolíme si zmínit, že o něco oblíbenější jsou mikiny se zipem. Co kdybychom si teď řekli, v jakých situacích se vám bude spíše hodit pánská mikina na zip?

1.     Když si nebudete jisti počasímPánská mikina Say - modrá

Představte si situaci, kdy si budete chtít vyrazit s kamarády třeba na koncert nějaké oblíbené hudební skupiny. Zatímco když budete vycházet z domu, bude vám horko – proto si necháte mikinu rozepnutou. Na koncertu se ale může ochladit, takže si mikinu zapnete. Jenže jak budete třeba nadšeně skákat či tancovat, zase se zahřejete a bude vám teplo. Co uděláte? Jasně, rozepnete si mikinu. Z toho plyne, že vám pánská mikina na zip umožňuje šikovně reagovat na okolní podmínky.

2.     Když půjdete sportovat

Vyrazíte si za sportem. Co si na sebe oblečete? Sportovní oblečení a navrch mikinu. Se zipem. A proč právě se zipem? To je jednoduché: snadno se totiž svléká.

3.     Když si vyrazíte na rande

Další modelová situace: chystáte se na rande a dáváte si záležet na tom, jak vypadáte a co si vezmete na sebe. Klidně několik minut si tvoříte účes, který si pak nebudete chtít zničit tím, že si přes hlavu přetáhnete mikinu. Takže se ptáme znovu: co uděláte? To je snadné! Vezmete si mikinu na zip, protože u té nehrozí, že si pokazíte účes.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *