Dlouhá pánská mikina hravě nahradí slabší kabát

Hledáte-li pro sebe elegantnější kousek, který by představoval jakýsi kompromis mezi pohodlnou mikinou a ležérním kabátem, pak máme šikovné řešení: dlouhá pánská mikina! Poznáte ji na první pohled, protože je oproti klasické mikině viditelně delší a na první pohled byste si ji mohli splést s již zmíněným kabátem. Dlouhá mikina si u mužů začíná získávat stále větší přízeň. Dokáže oslovit i vás?

Hodí se pro muže?Mikina s kapucou dlouhá

No samozřejmě! Stejně jako ženy mají oblíbené cardigany, mají muži dlouhé mikiny. A na jejich nošení není vůbec nic špatného – pokud by vás snad tato otázka napadla. Dlouhá pánská mikina může hravě nahradit slabší kabát. Vhodná je proto především na jaro, kdy je počasí přeci jen příznivější nebo na podzim, kdy ještě teploty neklesají k nule.

Jak si vybrat?

Zaujala vás dlouhá pánská mikina a přemýšlíte, jak si mezi nimi vybrat tu pravou? Záleží především na tom, co se vám líbí. Některé mikiny se zapínají na zip, jsou ale i modely, které žádný zip nemají a nechávají se volně otevřené. Další rozdíl spočívá v přítomnosti nebo naopak absenci kapuce, kdy je rozhodnutí pouze na vás, zda jí u mikiny vyžadujete či nikoli. Co se týče barev, najdete v tomto sortimentu mikiny černé, šedé, tmavě modré, zelené, červené, hnědé nebo kombinace barev. Určitě tak je z čeho vybírat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *