Chcete pohodlí i praktičnost? Pánská mikina s kapucí na zip je to, co hledáte!

Ačkoli se často říká, že muži nejsou v oblečení vůbec nároční, pravda je poslední dobou někde úplně jinde. Stále více z nich se totiž začíná zajímat o módu a dává si záležet na tom, co nosí a jak v daném outfitu působí. Možná i vám záleží na tom, jak na své okolí působíte, jaký děláte dojem a pečlivě si vybíráte kousky, které nosíte. Pakliže kladete důraz nejen na pohodlí, ale i na praktičnost, pak je pánská mikina s kapucí na zip vaší trefou do černého!

Není to přeplácané?Pánská mikina - Dino na zip

Když se řekne mikina, někdo si představí kousek, který se přetahuje přes hlavu. Dalšímu se zase v myšlenkách objeví mikina se zipem. Možná si teď říkáte, zda pánská mikina s kapucí na zip není tak trochu přeplácaná. A víte co? Vůbec ne! Vždyť se jedná o klasiku, která v hojné míře plní pluty obchodů a o kterou je stále větší zájem. Takže žádný strach!

Jakou vybrat?

Chcete-li si vybrat novou mikinu, možností pro rozhodování máte hned několik. Možná dokonce nespočet. Někomu padne do oka mikina v černé barvě, jinému zase zelená. Někdo dá přednost jednomu odstínu, jiný se rozhodne pro kombinaci několika barev. Láká vás mikina s potiskem? Nebo byste raději jednoduchý design? Chcete kousek známé značky? Nebo se spokojíte s některou z těch méně populárních? Rozhodnutí je čistě na vás!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *